Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

2.500₺ VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!

HEETS ERMENİSTAN

HEETS Amber, Philip Morris International tarafından piyasaya sürülen bir ısıtılmış tütün ürünüdür. Kendine özgü aroması ve lezzeti ile tutkulu duman severler arasında popüler bir tercih haline gelmiştir. Özellikle Ermenistan'da, HEETS Amber'in benzersiz tadı ve yoğun aroması nedeniyle birçok kişi ta..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
HEETS, Philip Morris International tarafından üretilen bir ısıtılmış tütün ürünüdür. Tütünün 350 °C’ye kadar ısıtılması sayesinde, sigara dumanındaki zararlı maddelerin %95'inden fazlasının ortadan kaldırılması sağlanırken, tütün lezzeti korunur. Bu özellikleri nedeniyle, HEETS, geleneksel sigaralar..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
HEETS Silver, Philip Morris International'ın popüler ısıtma ürünü IQOS için tasarlanmış bir tütün kartuşudur. Bu makalede, HEETS Silver Ermenistan'ın özelliklerini ve tadını inceleyeceğiz. İlk olarak, HEETS Silver Ermenistan'ın ambalajına bakalım. Kartuşlar parlak gümüş renginde ve üzerinde "Silver..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
HEETS, Philip Morris International'ın (PMI) yenilikçi ısıtma teknolojisine sahip sigara alternatifidir. HEETS Turkuaz Ermenistan, markanın son çıkardığı bir tütün ürünüdür ve kendine has özellikleriyle dikkat çekmektedir. Bu yeni lezzet, Ermenistan tütünlerinin kendine has aroması ile damaklarda ho..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
HEETS YELLOW ERMENİSTAN MENŞEİ HEETS Yellow, Philip Morris International tarafından piyasaya sürülen bir ısıtılmış tütün ürünüdür. Yüksek kaliteli tütün yapraklarından yapılan bu HEETS Yellow Ermenistan, benzersiz tütün çeşitleri ve lezzetleri sunar. Ermenistan'ın zengin tarihi, kültürü ve coğra..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
HEETS Purple, IQOS kullanıcıları için yeni bir lezzet seçeneği olarak piyasaya sürüldü. HEETS Purple'ın tadı, Ermenistan'ın geleneksel lezzetlerinden esinlenerek oluşturuldu. Peki, HEETS Purple Ermenistan'dan neler sunuyor? HEETS Purple, özel bir karışım olan Ermeni yaban mersini ve baharatların bi..
750,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Heets Ermenistan

Google aramaları üzerinden tütün içen Iqos ürünleri son zamanlarda Heets Ermenistan Türkiye'de çok popüler hale geldi. Kullanıcılar, IQOS, iqos ve iqos sigaralarını arayarak bu Philip Morris ürünü hakkında bilgi almaya çalışıyorlar. iqos sigarayı yakmadan ısıtır ve koku yapmaz. İqos'un kokmasının sebebi ısı yakmaması, yani buhar çıkması, sigara içmemesidir. Ermenistan Heets 2018 yılı itibari ile birçok ülkede satılan iqos 3 fiyatlandırma bilgileri kullanıcılar tarafından yayınlanacaktır. Iqos 2.4, iqos 2.4 plus, iqos 3 duo ve iqos 3 multi standart elektronik sigaradan farklıdır. Bunun nedeni tütünden nikotin almasıdır. Bugüne kadar 3-4 milyon kişinin iqos sigarayı bıraktığı biliniyor. Iqos'un kullanımı çok kolaydır ve herkes kolayca kullanabilir.

Ermenistan Heets Satın Al

IQOS Heets e-sigara tütünü, kullanıcıların son zamanlarda aradıkları ürünlerden biri. Sigara kapaklı tütün ürünleri, sigara arzusunu bastırma yetenekleriyle bilinir. Ermenistan Heets Satın Al Iqos ürünleri kokusuzdur ve hoş olmayan buharlar üretmez. Bu nedenle bölgedeki insanlar yoğun dumana maruz kalmamaktadır. IQOS Heets için Iqos Sigara ve Tütün Elektronik Sigaralar sigara gibi zararlı maddeler içermez. Sigara fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için linkteki yazıyı inceleyebilirsiniz. Heets Ermenistan Satın Al Uygun fiyatlı ve güvenilir IQOS Heets e-sigara ürünlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

Ermenistan Heets Modelleri Ve Çeşitleri

  • Ermenistan Heets Yellow
  • Ermenistan Heets Turkuaz
  • Ermenistan Heets Silver
  • Ermenistan Heets Bronze
  • Ermenistan Heets Amber
Modern dünyada son derece moda olan ve sağlığa sigaradan daha az zararlı olan bu ürün aynı zamanda sigaranın taşıdığı kirleticileri insan vücudundan uzak tutar. Ermenistan Heets Modelleri Elektronik sigara satın almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Satın alımlarınız sonrasında web sitemizdeki iletişim ekibinden alacağınız talimatlardan tamamen memnun olduğunuzu beyan etmeliyiz. Ermenistan Heets Çeşitleri Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ermenistan Heets Sigara

E-sigara hakkında bilmeniz gereken ilk şey, bu ürünün tütünü yakmadan 350 derecede buharlaşan 3 cm uzunluğunda bir ürün olmasıdır. Ermenistan Heets Sipariş Aynı zamanda yeni nesil dijital tütün buharlaştırıcı elektronik sigaradır. Ayrıca bu ürün farklı çeşitleri ve aromaları ile 3cm kısa bir sigaradır. Elektronik sigara olarak adlandırılan bu mini sigaralar da teknik olarak sigaradan farklıdır. Ermenistan Heets Yorum Ülkemizde resmi olarak satılmayan bu ürün kapalı alanlarda ve toplu taşıma araçlarında kullanılmamaktadır.Yakın zamana kadar bu ürünün yolcu malı olarak tanıtılabileceği de unutulmamalıdır. Ermenistan Heets Kapıda Ödeme Elektronik sigaralara ilişkin çıkarılan yeni yasaya göre, Ermenistan Iqos Heets Satış bunların yolcu bagajı olarak taşınması kesinlikle yasaktır. Ermenistan iqos Heets Gümrük tarafından el konulan bu eşyayı yanınızda götürdüğünüzde hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yazımızın devamını okumalısınız.