Sigarayı bırakmak isteyenler elektronik sigaraya geçiş yapıyor. Çünkü elektronik sigaralar tütün ürünleri içermez. Sigara içmek isteyen herkes kullanabilir. Çünkü elektronik sigaralar normal sigaralar kadar zararlı değildir.


Elektronik sigara kullanmak isterseniz elektronik parçanın iç kısmında bulunan düğmeye basarak içindeki su buharını içinize çekebilirsiniz. Elektronik sigara üzerindeki düğmeye bastığınızda likit kısmındaki likit buharlaşmaya başlar. Bu uçucu sıvının buharını soluyabilirsiniz. Elektronik sigara kullanımı oldukça kolaydır.


Nikotin ve tütün ürünleri içermediğinden dumanı içinize çekmeyiniz. Soluduğunuz hava sadece su buharıdır. Elektronik sigaranın likit kısmı buharlaştığında kullandığınız elektronik sigaranın likit kısmını değiştirir ve elektronik sigarayı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bazen sıvı kısım farklı bir kokuya sahip olabilir. Ya da zevkinize göre farklı bir kokuya sahip elektronik sigara kullanabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda sıvıya çeşitli aromalar katılmıştır. Böylece herkes beğendiği kokulu bir sıvı bulabilir. Farklı boyut ve şekillerde elektronik sigara satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Bu sigaralar pille çalışır. Bu sigara pili değiştirilerek uzun süre kullanılabilir.


Elektronik sigara

Elektronik sigara

Elektronik sigaraya başladığınızda, sıvı yoluyla su buharını içinize çektiğiniz için artık normal şekilde sigara içmenize gerek kalmayacak. Elektronik sigaralar, özellikle dudak içiciler için harika bir üründür. Elektronik sigarayı günün her saatinde her yerde kullanabilirsiniz. Bir süre sonra sigarayı bırakıp e-sigara kullanırsanız, davranışlarınızda ve nefes alışınızda bir değişiklik hissedeceksiniz.